Доматна салца – органска / 260 гр

Home/Намази и сосови/Доматна салца – органска / 260 гр
Распродадено

Доматна салца – органска / 260 гр

Out of stock

Количина: 270 гр. Состав: домати, листови од стевиа, сол. Сертифициран органски производ. Направено по домашен рецепт. Погодно за вегани. Потекло: Кавадарци.

90.00 ден

Членска цена: 64 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 260 гр Состав: домати, листови од стевиа, сол. Направено по домашен рецепт. Погодно за вегани. Сертифициран органски производ од ПРОЦЕРТ Контрола и сертиф...

Количина: 260 гр
Состав: домати, листови од стевиа, сол.

Направено по домашен рецепт. Погодно за вегани. Сертифициран органски производ од ПРОЦЕРТ Контрола и сертификација ОКС.
По отворање да се чува на температура од 2°C до 6°C.
Рок на траење: означен на амбалажата.

Потекло: Кавадарци
Производител: ЕКО-ГРУП ДОО, Индустриска 31/2, Кавадарци

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.