Ајвар од органска пиперка / 350 гр.

Почетна/Намази и сосови/Ајвар од органска пиперка / 350 гр.
Распродадено

Ајвар од органска пиперка / 350 гр.

Нема залиха

Потекло: с. Паликура, Кавадарци. Домашен ајвар направен по традиционален рецепт од сертифицирана органска пиперка, сорта капија.

250.00 ден

Членска цена: 400 ден

Нема на залиха

Compare
Големина на кошничката
Потекло: с. Паликура, Кавадарци. Домашен ајвар направен по традиционален рецепт од сертифицирана органска пиперка, сорта капија....

Потекло: с. Паликура, Кавадарци.
Домашен ајвар направен по традиционален рецепт од сертифицирана органска пиперка, сорта капија.

Повеќе

Информации за добавувачот

  • Address:
  • No ratings found yet!
Back to Top
Кошница
Затвори

Немате ставено производи

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.