Боровинки замрзнати – шумски / 300 гр.

Почетна/Овошје/Боровинки замрзнати – шумски / 300 гр.

Боровинки замрзнати – шумски / 300 гр.

На залиха

Количина: 300 гр. Потекло: Китка. Производ проверен и одобрен од Добра Земја.

190.00 ден

Членска цена: 150 ден
Количество:
Compare
Големина на кошничката
Back to Top
Кошница
Затвори

Немате ставено производи

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.