Боровинки свежи – органски / 200 гр.

Почетна/Овошје/Боровинки свежи – органски / 200 гр.

Боровинки свежи – органски / 200 гр.

На залиха

Потекло: Смолари, Струмичко. Сертифицирано од Балкан биосерт.

180.00 ден

Членска цена: 112 ден
Количество:
Compare
Големина на кошничката
Потекло: Смолари, Струмичко. Сертифицирано од Балкан биосерт.

Информации за добавувачот

  • Address:
  • No ratings found yet!
Back to Top
Кошница
Затвори

Немате ставено производи

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.