Брокула – органска / кг

Почетна/Зеленчук/Брокула – органска / кг
Распродадено

Брокула – органска / кг

Нема залиха

Потекло: Кочани. Сертифицирано од Процерт Скопје.

290.00 ден

Членска цена: 250 ден

Нема на залиха

Compare
Големина на кошничката
Потекло: Кочани. Сертифицирано од Процерт Скопје.

Информации за добавувачот

  • Address:
  • No ratings found yet!
Back to Top
Кошница
Затвори

Немате ставено производи

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.