Чипс од органски јаболка / 50 гр.

Home/Разно/Чипс од органски јаболка / 50 гр.
Распродадено

Чипс од органски јаболка / 50 гр.

Out of stock

Количина: 50 гр. Потекло: Струмица. Производител: Здружение Избор во соработка со Терапевтска заедница Покров.

70.00 ден

Членска цена: 65 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 50 гр. Потекло: Струмица. Производител: Здружение Избор во соработка со Терапевтска заедница Покров. Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скопје....

Количина: 50 гр.
Потекло: Струмица.
Производител: Здружение Избор во соработка со Терапевтска заедница Покров.
Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скопје.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.