Чоко намаз од лешник, мед и чоколадо – органски / 95 гр

Home/Путери од јатки/Чоко намаз од лешник, мед и чоколадо – органски / 95 гр
Распродадено

Чоко намаз од лешник, мед и чоколадо – органски / 95 гр

Out of stock

Количина: 185 гр Потекло: с. Драслајца, Струга Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифициран ...

Количина: 185 гр
Потекло: с. Драслајца, Струга
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифициран органски производ.

Состав: органски лешник, мед, чоколадо. Без додадени шеќер, сол, вештачки бои, конзерванси и адитиви. Алергени: јатки.
Да се чува на темно место до 25°C.
Рок на траење: означен на пакувањето.

Read more

187.00 ден

Членска цена: 163 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 95 гр Потекло: с. Драслајца, Струга Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифициран органски производ. Состав: органски лешник, мед, чоколадо. Без до...

Количина: 95 гр
Потекло: с. Драслајца, Струга
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифициран органски производ.

Состав: органски лешник, мед, чоколадо. Без додадени шеќер, сол, вештачки бои, конзерванси и адитиви. Алергени: јатки.
Да се чува на темно место до 25°C.
Рок на траење: означен на пакувањето.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.