Еко јајце – одобрени / 10 пар.

Home/Печурки и јајца/Еко јајце – одобрени / 10 пар.
Распродадено

Еко јајце – одобрени / 10 пар.

Out of stock

Количина: 10 јајца од домашни слободни кокошки хранети со сопствено произведена храна. Потекло: с. Фалише, Тетовско. Производ проверен и одобрен од Добра Земја.

220.00 ден

Членска цена: 150 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 10 јајца од домашни слободни кокошки хранети со сопствено произведена храна. Потекло: с. Фалише, Тетовско. Производ проверен и одобрен од Добра Земја....

Количина: 10 јајца од домашни слободни кокошки хранети со сопствено произведена храна.
Потекло: с. Фалише, Тетовско.
Производ проверен и одобрен од Добра Земја.

Read more
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.