Кикирики во лушпа – одобрени / 100 гр.

Почетна/Јатки, мешунки и зрна/Кикирики во лушпа – одобрени / 100 гр.

Кикирики во лушпа – одобрени / 100 гр.

На залиха

Потекло: Ново село, Струмичко. Еколошки производ одобрен од Добра Земја.  

20.00 ден

Членска цена: 16 ден

На залиха

Количество:
Compare
Големина на кошничката
Потекло: Ново село, Струмичко. Еколошки производ одобрен од Добра земја.

Additional information

Количина

100 гр.

Информации за добавувачот

  • Добавувач: Anna
  • Address:
  • No ratings found yet!
Back to Top
Кошница
Затвори

Немате ставено производи

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.