Леб од цело зрно Грахам – одобрен / 250 гр

Home/Леб, брашно и житарки/Леб од цело зрно Грахам – одобрен / 250 гр
Распродадено

Леб од цело зрно Грахам – одобрен / 250 гр

Out of stock

Количина: 250 гр. Состав: интегрално пченично брашно (80%), интегрално 'ржано брашно, интегрално јачмен...

Количина: 250 гр. Состав: интегрално пченично брашно (80%), интегрално ‘ржано брашно, интегрално јачменово брашно, вода, природно кисело тесто, јодирана морска сол. Алергени: содржи глутен.

Read more

80.00 ден

Членска цена: 55 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 250 гр. Состав: интегрално пченично брашно (80%), интегрално 'ржано брашно, интегрално јачменово брашно, вода, природно кисело тесто, јодирана морска сол. ...

Количина: 250 гр.
Состав: интегрално пченично брашно (80%), интегрално ‘ржано брашно, интегрално јачменово брашно, вода, природно кисело тесто, јодирана морска сол. Алергени: содржи глутен.

Произведено од природно кисело тесто и проникнати зрна, без конзерванси и адитиви.
Рок на траење: означено на пакувањето

Производител: БИОВИТАЛ Скопје

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.