Хумус класик – органски / 350 гр.

Home/Намази и сосови/Хумус класик – органски / 350 гр.
Распродадено

Хумус класик – органски / 350 гр.

Out of stock

Количина: 350 гр. Состав: наут, лук, сусам, сончогледово масло, сол, лимонска киселина. Алергени: сусам.

205.00 ден

Членска цена: 140 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 350 гр. Состав: наут, лук, сусам, сочногледово масло, сол, лимонска киселина. Алергени: сусам. Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скоп...

Количина: 350 гр.
Состав: наут, лук, сусам, сочногледово масло, сол, лимонска киселина. Алергени: сусам.

Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скопје. Погодно за вегани. Не содржи глутен, соја и јајца.
По отворање да се чува на температура од 2°C до 6°C.
Рок на траење: означен на амбалажата.

Потекло: Кавадарци
Производител: ЕКО-ГРУП ДОО, Индустриска 31/2, Кавадарци

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.