Брашно јачменово интегрално – одобрено / 500 гр

Home/Леб, брашно и житарки/Брашно јачменово интегрално – одобрено / 500 гр
Распродадено

Брашно јачменово интегрално – одобрено / 500 гр

Out of stock

Количина: 500 гр.  Состав: Јачмен. Алергени: Содржи глутен. Мелено на камена мелница. Погодно за хроно исхрана.

70.00 ден

Членска цена: 50 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 500 гр. Состав: Јачмен. Алергени: Содржи глутен. Мелено на камена мелница. Употреба: Јачменовото брашно само или се меша со други брашна во однос 1...

Количина: 500 гр.
Состав: Јачмен. Алергени: Содржи глутен.
Мелено на камена мелница.

Употреба: Јачменовото брашно само или се меша со други брашна во однос 1:3. Намена за: леб, колачи, палачинки, пастрјмалии. Погодно за хроно исхрана.
Рок на траење: означено на пакувањето.

Производител: БИОВИТАЛ Скопје

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.