Киви (класа II) – органско / кг

Home/Овошје/Киви (класа II) – органско / кг
Распродадено

Киви (класа II) – органско / кг

Out of stock

Потекло: Струмичко. Сертифициран органски производ.

120.00 ден

Членска цена: 56 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.