Кралски крем од лешник – органски / 185 гр.

Home/Путери од јатки/Кралски крем од лешник – органски / 185 гр.
Распродадено

Кралски крем од лешник – органски / 185 гр.

Out of stock

Количина: 185 гр. Потекло: с. Драслајца, Струга Сертифициран органски производ.

294.00 ден

Членска цена: 260 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 185 гр. Потекло: с. Драслајца, Струга Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифициран органски производ. Состав: 85% крцкав лешн...

Количина: 185 гр.
Потекло: с. Драслајца, Струга
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифициран органски производ.

Состав: 85% крцкав лешник, мед. Без додадени шеќер, сол, вештачки бои, конзерванси и адитиви. Алергени: јатки.

Одвојувањето на маслата на површината е природна појава, бидејќи не се користени вештачки додатоци. Да се чува на ладно и суво место.
Рок на траење: означен на пакувањето.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.