Лешник – органски / 100 гр.

Почетна/Јатки, мешунки и зрна/Лешник – органски / 100 гр.
Распродадено

Лешник – органски / 100 гр.

Нема залиха

Потекло: Струга. Сертифицирано од Балкан Биосерт.

91.00 ден

Членска цена: 76 ден

Нема на залиха

Compare
Големина на кошничката
Потекло: Струга. Сертифицирано од Балкан Биосерт.

Дополнителни информации

Количина

100 гр.

Информации за добавувачот

  • Address:
  • No ratings found yet!
Back to Top
Кошница
Затвори

Немате ставено производи

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.