Лешник непечен – органски / 500 гр

Home/Јатки, мешунки и зрна/Лешник непечен – органски / 500 гр
Распродадено

Лешник непечен – органски / 500 гр

Out of stock

Количина: 500 гр Потекло: с. Драслајца, Струга Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифициран ...

Количина: 500 гр
Потекло: с. Драслајца, Струга
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифициран органски производ.

Алергени: јатки.
Рок на траење: означен на пакувањето.

Read more

492.00 ден

Членска цена: 410 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 500 гр Потекло: с. Драслајца, Струга Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифициран органски производ. Алергени: јатки. Рок на траење: озна...

Количина: 500 гр
Потекло: с. Драслајца, Струга
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифициран органски производ.

Алергени: јатки.
Рок на траење: означен на пакувањето.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.