Малини замрзнати – органски / 200 гр.

Home/Овошје/Малини замрзнати – органски / 200 гр.
Распродадено

Малини замрзнати – органски / 200 гр.

Out of stock

Количина: 250 гр. Потекло: Струмичко. Сертифицирано од Процерт Скопје.

160.00 ден

Членска цена: 110 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 250 гр. Потекло: Струмичко. Сертифицирано од Процерт Скопје.

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.