Маслинки – органски / 300 гр.

Почетна/Зеленчук/Маслинки – органски / 300 гр.
Распродадено

Маслинки – органски / 300 гр.

Нема залиха

Количина: 730 гр. Нето: 300 гр. Состав: маслинки, вода, сол, оцетна киселина, маслиново масло. Потекло: Валандово. Сертифицирано од Балкан Биосерт.

200.00 ден

Членска цена: 160 ден

Нема на залиха

Compare
Големина на кошничката
Количина: 730 гр. Нето: 300 гр. Состав: маслинки, вода, сол, оцетна киселина, маслиново масло. Потекло: Валандово. Органски производ во преод, сертифицирано од Балкан Би...

Количина: 730 гр. Нето: 300 гр.
Состав: маслинки, вода, сол, оцетна киселина, маслиново масло.
Потекло: Валандово.
Органски производ во преод, сертифицирано од Балкан Биосерт.

Повеќе

Информации за добавувачот

  • Address:
  • No ratings found yet!
Back to Top
Кошница
Затвори

Немате ставено производи

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.