Мед ливадски – органски / 950 гр.

Home/Мед и засладувачи/Мед ливадски – органски / 950 гр.
Распродадено

Мед ливадски – органски / 950 гр.

Out of stock

Количина: 950 гр. Потекло: Виничани, Градско. Производител: Земјоделец поединец.

790.00 ден

Членска цена: 550 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 950 гр. Потекло: Виничани, Градско. Производител: Земјоделец поединец. Органски во преод, сертифицирано од БАЛКАН БИОСЕРТ Скопје....

Количина: 950 гр.
Потекло: Виничани, Градско.
Производител: Земјоделец поединец.
Органски во преод, сертифицирано од БАЛКАН БИОСЕРТ Скопје.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.