Мед ливадски – органски / 900 гр.

Home/Мед и засладувачи/Мед ливадски – органски / 900 гр.
Распродадено

Мед ливадски – органски / 900 гр.

Out of stock

Количина: 900 гр. Потекло: Драслајца, Струга. Сертифицирано од Балкан Биосерт.

790.00 ден

Членска цена: 700 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 900 гр. Потекло: Драслајца, Струга. Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифицирано од Балкан Биосерт....

Количина: 900 гр.
Потекло: Драслајца, Струга.
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифицирано од Балкан Биосерт.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.