Хумус класик – органски / 250 гр

Home/Намази и сосови/Хумус класик – органски / 250 гр
Распродадено

Хумус класик – органски / 250 гр

Out of stock

Количина: 200 гр. Состав: наут, лук, сусам, сочногледово масло, сол, лимонска киселина. Алергени: с...

Количина: 200 гр. Состав: наут, лук, сусам, сочногледово масло, сол, лимонска киселина. Алергени: сусам. Сертифициран органски производ. Погодно за вегани. Потекло: Кавадарци.

Read more

126.00 ден

Членска цена: 84 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 200 гр Состав: наут, лук, сусам, сочногледово масло, сол, лимонска киселина. Алергени: сусам. Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скопје. Погодно за вегани. Н...

Количина: 200 гр
Состав: наут, лук, сусам, сочногледово масло, сол, лимонска киселина. Алергени: сусам.

Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скопје. Погодно за вегани. Не содржи глутен, соја и јајца.
По отворање да се чува на температура од 2°C до 6°C.
Рок на траење: означен на амбалажата.

Потекло: Кавадарци
Производител: ЕКО-ГРУП ДОО, Индустриска 31/2, Кавадарци

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.