Јаболка Златен Делишес – органски / кг

Почетна/Овошје/Јаболка Златен Делишес – органски / кг

Јаболка Златен Делишес – органски / кг

На залиха

Потекло: Кочани. Сорта: Златен Делишес. Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скопје.

130.00 ден

Членска цена: 100 ден

На залиха

Количество:
Compare
Големина на кошничката
Back to Top
Кошница
Затвори

Немате ставено производи

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.