Наут – органски / 350 гр

Home/Јатки, мешунки и зрна/Наут – органски / 350 гр
Распродадено

Наут – органски / 350 гр

Out of stock

Количина: 350 гр. Состав: варен наут, сол, вода. Сертифициран органски производ. Погодно за вегани. Без глутен. Потекло: Кавадарци.

120.00 ден

Членска цена: 72 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 350 гр Состав: варен наут, сол, вода. Сертифициран органски производ. Погодно за вегани. Без глутен. По отворање да се чува на температура од 2

Количина: 350 гр
Состав: варен наут, сол, вода.

Сертифициран органски производ. Погодно за вегани. Без глутен.
По отворање да се чува на температура од 2°C до 6°C.
Рок на траење: означен на амбалажата.

Потекло: Кавадарци
Производител: ЕКО-ГРУП ДОО, Индустриска 31/2, Кавадарци

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.