Орев I класа – органски / 100 гр.

Home/Јатки, мешунки и зрна/Орев I класа – органски / 100 гр.
Распродадено

Орев I класа – органски / 100 гр.

Out of stock

Потекло: Виница. Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скопје.

93.00 ден

Членска цена: 80 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Потекло: Виница. Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скопје. Сезона: Плодот на оревот зрее во месеците август и септември, поретко октомври. Се чува на темно и ладно место и т...

Потекло: Виница.
Сертифицирано од ПРОЦЕРТ Скопје.

Сезона: Плодот на оревот зрее во месеците август и септември, поретко октомври. Се чува на темно и ладно место и трае преку целата година.

Read more

Additional information

Количина

100 гр.

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.