Пасиран домат – органски / 270 гр

Home/Намази и сосови/Пасиран домат – органски / 270 гр
Распродадено

Пасиран домат – органски / 270 гр

Out of stock

Количина: 270 гр. Состав: домати, листови од стевиа, сол. Сертифициран органски производ. Направено по домашен рецепт. Погодно за вегани. Потекло: Кавадарци.

85.00 ден

Членска цена: 104 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 270 гр Состав: домати, листови од стевиа, сол. Сертифициран органски производ од ПРОЦЕРТ Скопје. Направено по домашен рецепт. Погодно за вегани. По отвора...

Количина: 270 гр
Состав: домати, листови од стевиа, сол.

Сертифициран органски производ од ПРОЦЕРТ Скопје. Направено по домашен рецепт. Погодно за вегани.
По отворање да се чува на температура од 2°C до 6°C.
Рок на траење: означен на амбалажата.

Потекло: Кавадарци
Производител: ЕКО-ГРУП ДОО, Индустриска 31/2, Кавадарци

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.