Путер од лешник со мед – органски / 185 гр

Home/Путери од јатки/Путер од лешник со мед – органски / 185 гр
Распродадено

Путер од лешник со мед – органски / 185 гр

Out of stock

Количина: 185 гр. Состав: органски лешник, мед. Без додадени шеќер, сол, вештачки бои, конзерванси и адитиви. Алергени: јатки. Сертифициран органски производ.

325.00 ден

Членска цена: 283 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 185 гр Потекло: с. Драслајца, Струга Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифициран органски производ. Состав: 100% органски лешник, мед. Без додадени ...

Количина: 185 гр
Потекло: с. Драслајца, Струга
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифициран органски производ.

Состав: 100% органски лешник, мед. Без додадени шеќер, сол, вештачки бои, конзерванси и адитиви. Алергени: јатки.
Да се чува на темно место до 25°C.
Рок на траење: означен на пакувањето.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.