Путер од лешник, мед и какао – органски / 95 гр

Home/Путери од јатки/Путер од лешник, мед и какао – органски / 95 гр
Распродадено

Путер од лешник, мед и какао – органски / 95 гр

Out of stock

Количина: 95 гр. Состав: органски лешник, мед и какао. Без додадени шеќер, сол, вештачки бои, конзерва...

Количина: 95 гр. Состав: органски лешник, мед и какао. Без додадени шеќер, сол, вештачки бои, конзерванси и адитиви. Алергени: јатки. Сертифициран органски производ.

Read more

187.00 ден

Членска цена: 163 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 95 гр Потекло: с. Драслајца, Струга Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифициран органски производ. Состав: органски лешни...

Количина: 95 гр
Потекло: с. Драслајца, Струга
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифициран органски производ.

Состав: органски лешник, мед и какао. Без додадени шеќер, сол, вештачки бои, конзерванси и адитиви. Алергени: јатки.
Да се чува на темно место до 25°C.
Рок на траење: означен на пакувањето.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.