Сок од аронија – органски / 250 мл

Home/Сокови/Сок од аронија – органски / 250 мл
Распродадено

Сок од аронија – органски / 250 мл

Out of stock

Количина: 200 мл. Потекло: Лешок. Состав: 100% сок од аронија добиен со пресување на свежо овошје и паст...

Количина: 200 мл. Потекло: Лешок. Состав: 100% сок од аронија добиен со пресување на свежо овошје и пастеризација на добиениот сок. Без додадени шеќери, адитиви, конзерванси, вештачки бои вода. Сертифициран органски производ.

Read more

120.00 ден

Членска цена: 105 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 250 мл Состав: 100% сок од аронија добиен со пресување на свежо овошје и пастеризација на добиениот сок. Без додадени шеќери,

Количина: 250 мл
Состав: 100% сок од аронија добиен со пресување на свежо овошје и пастеризација на добиениот сок. Без додадени шеќери, адитиви, конзерванси, вештачки бои или вода.

Сетифициран органски производ.
Потекло: Лешок, Тетово
Производител: АРОНИ, Лешок – Теарце

Содржи природни материи како што се пектини и антиоксиданси кои го зголемуваат имунитетот.

 

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.