Ориз бел – био / кг

Home/Јатки, мешунки и зрна/Ориз бел – био / кг
Распродадено

Ориз бел – био / кг

Out of stock

Потекло: Чешиново, Кочанско. Еколошки производ одобрен од Добра Земја.

180.00 ден

Членска цена: 130 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Потекло: Чешиново, Кочанско. Сорта: Сан Андреа. Еколошки производ одобрен од Добра Земја.

Additional information

Количина

100 гр.

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.