Природни сапуни со козјо млеко „Бела“

Home/Природна козметика/Природни сапуни со козјо млеко „Бела“
Распродадено

Природни сапуни со козјо млеко „Бела“

Out of stock

Природни сапуни, изработени рачно со ладна постапка на сапунификација, без никакви вештачки додат...

Природни сапуни, изработени рачно со ладна постапка на сапунификација, без никакви вештачки додатоци, бои и мириси. Не содржат конзерванси (парабени), СЛС (натриум лаурил сулфат ) и други токсични хемиски адитиви. Состав: Растителни масла, додатоци на сушени билки, цветови, корени, зачини, есенцијални масла, глицерин, козјо млеко.

Read more

140.00 ден

Clear selection
Quantity:
Compare
Size Chart
Природни и рачно изработени сапуни „Бела“ Природните сапуни Бела се рачно изработени со ладна постапка на сапунификација и немаат никакви вештачки до...

Природни и рачно изработени сапуни „Бела“

Природните сапуни Бела се рачно изработени со ладна постапка на сапунификација и немаат никакви вештачки додатоци, бои и мириси. Не содржат конзерванси (парабени), СЛС (натриум лаурил сулфат ) и други токсични хемиски адитиви.

Состав: Растителни масла, додатоци на сушени билки, цветови, корени, зачини, есенцијални масла, глицерин, козјо млеко.

 

Read more

Additional information

Избери сапун

Козјо млеко и какао, Козјо млеко, мак и лаванда, Козјо млеко, цимет и куркума, Козјо млеко и лаванда

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.