‘Рж во цело зрно – одобрен / 500 гр

Home/Леб, брашно и житарки/‘Рж во цело зрно – одобрен / 500 гр
Распродадено

‘Рж во цело зрно – одобрен / 500 гр

Out of stock

Количина: 500 гр. Подготовка: `Ржта се потопува во вода во однос 1:3 и се вари 50 минути на тивко, додека не омекне.

80.00 ден

Членска цена: 60 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 500 гр Подготовка: `Ржта се потопува во вода во однос 1:3 и се вари 50 минути на тивко, додека не омекне. Еколошки производ проверен и одобрен од Добра Земја. ...

Количина: 500 гр
Подготовка: `Ржта се потопува во вода во однос 1:3 и се вари 50 минути на тивко, додека не омекне.

Еколошки производ проверен и одобрен од Добра Земја.
Производител: БИОВИТАЛ Скопје.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.