Сок од аронија – органски / 200 мл.

Home/Сокови/Сок од аронија – органски / 200 мл.
Распродадено

Сок од аронија – органски / 200 мл.

Out of stock

Количина: 200 мл. Потекло: Струшко. Состав: 100% ладно цеден сок од аронија. Без додаток на вода, вешта...

Количина: 200 мл.
Потекло: Струшко.

Состав: 100% ладно цеден сок од аронија. Без додаток на вода, вештачки засладувачи, шеќери, конзерванси и вештачки бои.

Произведува: Биомелан Продукт ДООЕЛ Струга
По отворање да се употреби во рок од 10 дена.

Read more

105.00 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 200 мл. Потекло: Струшко. Состав: 100% ладно цеден сок од аронија. Без додаток на вода, вештачки засладувачи, шеќери, конзерванси и вештачки бои. Произведув...

Количина: 200 мл.
Потекло: Струшко.

Состав: 100% ладно цеден сок од аронија. Без додаток на вода, вештачки засладувачи, шеќери, конзерванси и вештачки бои.

Произведува: Биомелан Продукт ДООЕЛ Струга
По отворање да се употреби во рок од 10 дена.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.