Сок од аронија – органски / 1л.

Home/Сокови/Сок од аронија – органски / 1л.
Распродадено

Сок од аронија – органски / 1л.

Out of stock

Количина: 1 литар. Потекло: Струшко. Состав: 100% ладно цеден сок од аронија. Без додаток на вода, веш...

Количина: 1 литар.
Потекло: Струшко.

Состав: 100% ладно цеден сок од аронија. Без додаток на вода, вештачки засладувачи, шеќери, конзерванси и вештачки бои.

Произведува: Биомелан Продукт ДООЕЛ Струга
По отворање да се употреби во рок од 10 дена.

Read more

450.00 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 1 литар. Потекло: Струшко. Состав: 100% ладно цеден сок од аронија. Без додаток на вода, вештачки засладувачи, шеќери, конзерванси и вештачки бои. Произвед...

Количина: 1 литар.
Потекло: Струшко.

Состав: 100% ладно цеден сок од аронија. Без додаток на вода, вештачки засладувачи, шеќери, конзерванси и вештачки бои.

Произведува: Биомелан Продукт ДООЕЛ Струга
По отворање да се употреби во рок од 10 дена.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.