Сок од калинка – одобрен / 200 мл

Home/Сокови/Сок од калинка – одобрен / 200 мл
Распродадено

Сок од калинка – одобрен / 200 мл

Out of stock

Количина: 200 мл Состав: 100% сок од калинка добиен од 3 валандовски калинки. Еколошки производ одобрен од Добра Земја.

115.00 ден

Членска цена: 75 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Количина: 200 мл Состав: 100% сок од калинка добиен од 3 калинки. Еколошки производ одобрен од Добра Земја. Потекло: с. Раброво, Валандово. Производител: ДПТУ ТЕРА МЕГД...

Количина: 200 мл
Состав: 100% сок од калинка добиен од 3 калинки.

Еколошки производ одобрен од Добра Земја.
Потекло: с. Раброво, Валандово.
Производител: ДПТУ ТЕРА МЕГДАН, РАБРОВО, ВАЛАНДОВО.
Да се чува на ладно и темно место.

Содржи природни материи како што се пектини и антиоксиданси кои го зголемуваат имунитетот.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.