Боровинка замрзната – органска / 200 гр.

Home/Овошје/Боровинка замрзната – органска / 200 гр.
Распродадено

Боровинка замрзната – органска / 200 гр.

Out of stock

Количина: 300 гр. Состав: шумска боровинка. Сертифициран органски производ.

Членска цена: 175 ден
Compare
Size Chart
Количина: 300 гр. Состав: шумска боровинка. Сертифициран органски производ. Производител: ЕКСТРА ФУНГИ, ул. Климент Охридски 20, 2300 Кочани.
...

Количина: 300 гр.
Состав: шумска боровинка.
Сертифициран органски производ.
Производител: ЕКСТРА ФУНГИ, ул. Климент Охридски 20, 2300 Кочани.

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.