Џем од кајсија – органски / 250 гр

Нема залиха

Количина: 250 гр. Состав: кајсии, агаве сируп. Сертифициран органски производ. Погодно за вегани. Потекло: Кавадарци.

80.00 ден

Членска цена: 109 ден