Маџун – органски

Home/Мед и засладувачи/Маџун – органски
Распродадено

Маџун – органски

Out of stock

Потекло: Кавадарци. Берба: 2021 Производ од сертифицирано органско грозје. Произведува: Семејна ви...

Потекло: Кавадарци.
Берба: 2021
Производ од сертифицирано органско грозје.
Произведува: Семејна винарија Пешков

Маџунот е природен производ добиен од грозје, произведен без додавање шеќери. Начини на конзумирање:
– неразреден, 1 до 2 лажици наутро
– како засладувач во чај, млеко, кафе, какао

Read more

480.00 ден

Out of stock

Compare
Size Chart
Потекло: Кавадарци. Берба: 2021 Производ од сертифицирано органско грозје. Произведува: Семејна винарија Пешков Маџунот е природен производ добиен од грозје, прои...

Потекло: Кавадарци.
Берба: 2021
Производ од сертифицирано органско грозје.
Произведува: Семејна винарија Пешков

Маџунот е природен производ добиен од грозје, произведен без додавање шеќери. Начини на конзумирање:
– неразреден, 1 до 2 лажици наутро
– како засладувач во чај, млеко, кафе, какао

Read more

Vendor Information

  • Address:
Back to Top
Shopping Cart
Close

No products in the basket.

Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.