Ајвар од органска пиперка / 750 гр.

Home/Намази и сосови/Ајвар од органска пиперка / 750 гр.
Распродадено

Ајвар од органска пиперка / 750 гр.

550.00 ден

Потекло: с. Паликура, Кавадарци. Домашен ајвар направен по традиционален рецепт од сертифицирана органска пиперка, сорта капија.

Size Chart

Out of stock

Compare
Потекло: с. Паликура, Кавадарци. Домашен ајвар направен по традиционален рецепт од сертифицирана органска пиперка, сорта капија.

Потекло: с. Паликура, Кавадарци.
Домашен ајвар направен по традиционален рецепт од сертифицирана органска пиперка, сорта капија.

Read more
Back to Top
Shopping Cart
0

No products in the basket.

Return to Shop
Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.

Added to cart