Бадем крупен – органски / 100 гр.

Home/Јатки, мешунки и зрна/Бадем крупен – органски / 100 гр.
Распродадено

Бадем крупен – органски / 100 гр.

110.00 ден

Потекло: Валандово. Сорта: Ферењез. Сертифицирано од Балкан Биосерт.

Size Chart

Out of stock

Compare
Потекло: Валандово. Сорта: Ферењез. Сертифицирано од Балкан Биосерт.
Back to Top
Shopping Cart
0

No products in the basket.

Return to Shop
Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.

Added to cart