Киви (класа II) – органско / кг

Home/Овошје/Киви (класа II) – органско / кг
Распродадено

Киви (класа II) – органско / кг

120.00 ден

Потекло: Струмичко. Сертифициран органски производ.

Size Chart

Out of stock

Compare
Потекло: Струмичко. Сертифициран органски производ.
Back to Top
Shopping Cart
0

No products in the basket.

Return to Shop
Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.

Added to cart