Лешник непечен – органски / 500 гр

Home/Јатки, мешунки и зрна/Лешник непечен – органски / 500 гр
Распродадено

Лешник непечен – органски / 500 гр

492.00 ден

Количина: 500 гр Потекло: с. Драслајца, Струга Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифициран органски производ. Алергени: јат

Количина: 500 гр
Потекло: с. Драслајца, Струга
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифициран органски производ.

Алергени: јатки.
Рок на траење: означен на пакувањето.

Read more
Size Chart

Out of stock

Compare
Количина: 500 гр Потекло: с. Драслајца, Струга Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифициран органски производ. Алергени: јатки. Рок на траење: озна

Количина: 500 гр
Потекло: с. Драслајца, Струга
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифициран органски производ.

Алергени: јатки.
Рок на траење: означен на пакувањето.

Read more
Back to Top
Shopping Cart
0

No products in the basket.

Return to Shop
Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.

Added to cart