Мед ливадски – органски / 900 гр.

Home/Мед и засладувачи/Мед ливадски – органски / 900 гр.
Распродадено

Мед ливадски – органски / 900 гр.

790.00 ден

Количина: 900 гр. Потекло: Драслајца, Струга. Сертифицирано од Балкан Биосерт.

Size Chart

Out of stock

Compare
Количина: 900 гр. Потекло: Драслајца, Струга. Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО Сертифицирано од Балкан Биосерт.

Количина: 900 гр.
Потекло: Драслајца, Струга.
Производител: НЕЛКОСКИ ОРГАНИК ФУД ДОО
Сертифицирано од Балкан Биосерт.

Read more
Back to Top
Shopping Cart
0

No products in the basket.

Return to Shop
Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.

Added to cart