Кечап пикант – органски / 270 гр

Home/Намази и сосови/Кечап пикант – органски / 270 гр
Распродадено

Кечап пикант – органски / 270 гр

105.00 ден

Количина: 270 гр. Состав: домати, лук, пиперки, стевиа, магдонос, кромид, сол. Сертифициран органски производ. Направено по домашен рецепт. Погодно за вегани. Потекло: Кавадарци.

Size Chart

Out of stock

Compare
Количина: 270 гр Состав: домати, лук, пиперки, стевиа, магдонос, кромид, сол. Сертифициран органски производ. Направено по домашен рецепт. Погодно за вегани. По отвор

Количина: 270 гр
Состав: домати, лук, пиперки, стевиа, магдонос, кромид, сол.

Сертифициран органски производ. Направено по домашен рецепт. Погодно за вегани.
По отворање да се чува на температура од 2°C до 6°C.
Рок на траење: означен на амбалажата.

Потекло: Кавадарци
Производител: ЕКО-ГРУП ДОО, Индустриска 31/2, Кавадарци

Read more
Back to Top
Shopping Cart
0

No products in the basket.

Return to Shop
Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.

Added to cart