Сок од аронија – органски / 750 мл

Home/Сокови/Сок од аронија – органски / 750 мл
Распродадено

Сок од аронија – органски / 750 мл

330.00 ден

Количина: 750 мл. Потекло: Лешок. Состав: 100% сок од аронија добиен со пресување на свежо овошје и пастеризација на добиениот сок. Без додаде

Количина: 750 мл. Потекло: Лешок. Состав: 100% сок од аронија добиен со пресување на свежо овошје и пастеризација на добиениот сок. Без додадени шеќери, адитиви, конзерванси, вештачки бои или вода. Сетифициран органски производ.

Read more
Size Chart

Out of stock

Compare
Количина: 750 мл Состав: 100% сок од аронија добиен со пресување на свежо овошје и пастеризација на добиениот сок. Без додадени шеќери,

Количина: 750 мл
Состав: 100% сок од аронија добиен со пресување на свежо овошје и пастеризација на добиениот сок. Без додадени шеќери, адитиви, конзерванси, вештачки бои или вода.

Сетифициран органски производ.
Потекло: Лешок, Тетово
Производител: АРОНИ, Лешок – Теарце

Содржи природни материи како што се пектини и антиоксиданси кои го зголемуваат имунитетот.

Read more
Back to Top
Shopping Cart
0

No products in the basket.

Return to Shop
Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.

Added to cart