‘Рж во цело зрно – одобрен / 500 гр

Home/Леб, брашно и житарки/‘Рж во цело зрно – одобрен / 500 гр
Распродадено

‘Рж во цело зрно – одобрен / 500 гр

80.00 ден

Количина: 500 гр. Подготовка: `Ржта се потопува во вода во однос 1:3 и се вари 50 минути на тивко, додека не омекне.

Size Chart

Out of stock

Compare
Количина: 500 гр Подготовка: `Ржта се потопува во вода во однос 1:3 и се вари 50 минути на тивко, додека не омекне. Еколошки производ проверен и одобрен од Добра Земја.

Количина: 500 гр
Подготовка: `Ржта се потопува во вода во однос 1:3 и се вари 50 минути на тивко, додека не омекне.

Еколошки производ проверен и одобрен од Добра Земја.
Производител: БИОВИТАЛ Скопје.

Read more
Back to Top
Shopping Cart
0

No products in the basket.

Return to Shop
Подесување на приватноста

Оваа страна користи веб колачиња "Cookies" со цел да го подобриме Вашето корисничко искуство. Со користењето на нашиот веб сајт вие се согласувате со користењето на „Cookies“.

Added to cart